Facebook Blinked Twitter Blinked LinkedIn Blinked

Pozycjonowanie Komorniki

Pozycjonowanie Komorniki

Pozycjonowanie KomornikiJako człowiek oryginalnie pochodzący z Rataj wybrałem naście lat temu Komorniki na miejsce swojego zamieszkania. O gminie wiem dużo i wiem też że ponieważ cały czas się rozrasta i stała się jedną z największych sypialni Poznania pojawił się duży rynek zbytu na produkty i usługi. I tutaj zdecydowanie najlepszą formą reklamy swoich usług, sprzedaży produktów jest pozycjonowanie. Dlaczego? Konkurencja w porównaniu do Poznania jest nadal niewielka, trudność wielu fraz dużo niższa co przekłada się na niższe koszty pozycjonowania. Frazy lokalne nie są często wyszukiwane ale są bardzo konkretne i bardzo często zakończą się konwersją.

Reklama lokalna w Komornikach

Bardzo istotne też w przypadku Komornik jest to że na terenie gminy znajdują się centra dystrybucyjne wielkich ogólnopolskich firm, bardzo dużo małych firm także na terenie Komornik ma swoje siedziby więc jeżeli prowadzimy sprzedaż B2B to tym bardziej należy być obecnym w wyszukiwarce na frazy lokalne.

O Blinked

Marketingiem internetowym zajmujemy się od 2005 roku – w tym czasie zrealizowaliśmy setki projektów e-commerce, wypozycjonowaliśmy niezliczoną ilość fraz a co najważniejsze pomogliśmy sprzedać na witrynach klientów miliony produktów i usług zarówno w kraju i za granicą

Zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami, opisz swój biznes a my przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb
Kontakt

Nasze realizacje